Aktuality

Finále BAT v Novém Městě n.M.!!!

Finále soutěže Bohemia aerobic tour nakonec proběhne v sobotu 20.1.2024, ovšem ne v Náchodě, nýbrž v nedalekém Novém Městě nad Metují!

V Kutné Hoře zlato a stříbro!

V dnešním závodě v Kutné Hoře získala v kategorii 5-6 let 1.místo Klára Dušková a v kategorii 7-8 let 2.místo Štěpánka Horáková! Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu. Podrobné výsledky ostatních dívek v sekci Výsledky.

V prosinci nový závod!

V sobotu 2.prosince se uskuteční nepostupový závod Čertovský Master Class v Bystřici nad Pernštejnem.

Pozor změna!!!

Avizovaný finálový závod Bohemia aerobic tour v Náchodě, který se měl konat v neděli 3.12.2023, se z organizačních důvodů uskuteční až v sobotu 13.1.2024!

Restaurace McDonald´s Písek partnerem klubu!

Předseda klubu Zdeněk Šťastný uzavřel s majitelem sítě restaurací McDonald´s panem Michalem Mládkem dohodu o podpoře a reklamní spolupráci. 

Závody v listopadu a prosinci

Do konce roku 2023 nás čekají tyto soutěže: 5.11. Praha (MČR SAMC !!!), 18.11. Poděbrady (BAT), 25.11. Praha (ADleague), 26.11. Velká cena města Kutná Hora a 3.12. Náchod (finále BAT).

Říjnové závody

V měsíci říjnu se zúčastníme dvou závodů série Bohemia Aerobic Tour v Jičíně (1.10.) a Hradci Králové (15.10.). V Lounech (6.10.) se zúčastníme soutěže ve sportovním aerobiku (ČMP) a v aerobiku Master Class (liga ČR FISAF).

Nábor dívek

Počínaje dnem středa 6.9. zahajujeme nábor dívek, které by měly zájem o aerobní cvičení. Sportovně laděnou lekci si s námi můžete vyzkoušet po celé září i v říjnu, najdete nás v přísálí písecké sokolovny každou středu, čtvrtek a pátek vždy od 14.30 hodin. V sekci Klub - Kontakt naleznete naše přímá telefonická a email spojení. Těšíme se na Vás!

Nová sportovní sezóna je tady!!!

Prázdniny jsou u konce, budeme opět soutěžit, 2.9. v Železném Brodě, 3.9. v Kutné Hoře, 10.9. v Poděbradech, 16.9. v Praze a 17.9. opět v Kutné Hoře.

Přerušení letní přípravy

Avizujeme tímto v dostatečném časovém předstihu, že letní příprava bude z důvodu čerpání dovolené vedení klubu ve dnech od soboty 12.8. (včetně) do neděle 20.8.(včetně) přerušena.Tréninky opět zahájíme v pondělí 21.8.

Příprava během letních prázdnin

V červenci a srpnu se poctivě připravujeme na novou sezónu 2023/2024. Trénujeme každý den včetně víkendů pod širým nebem, vždy od 11.00 hodin, sraz u schodiště ke vstupu do plaveckého stadionu v Písku.

Nový web klubu!

Aktuálně připravujeme nový web klubu EDITA Sokol AK Písek. Na tomto místě budete nacházet aktuality, krátké zprávy a odkazy na články na jiných webech. Věříme, že Vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace.
Zobrazeno 1–12 z celkem 12

Edita Šťastná stříbrná mezi legendami!

V sobotu 25.11. vyvrcholila v Praze dlouhodobá republiková série Aerobic & Dance League. Závodnice našeho klubu výtečně reprezentovaly...

Další medaile do sbírky z Poděbrad!

Předposlední kolo republikové série Bohemia aerobik tour pro rok 2023 se konalo v sobotu 18.11. v Poděbradech. Nejlepších výsledků dosáhly...

Jasmine Šťastná stříbrná na MČR!!!

Vynikajících výsledků dosáhly naše dívky v neděli 5. listopadu na Mistrovství České republiky v Praze. Prakticky ve všech...