Aktuality

Z Ostravy opět s medailemi!!!

V sobotu 9.3. jsme v Ostravě soutěžili ve sportovním aerobiku (SA) a v soutěžním aerobiku Master Class (SAMC). Premiantkou víkendu se stala Klára Dušková, která v obou sportovních disciplínách získala dohromady 1 bronzovou a 1 zlatou medaili!
Bronzovou medailí ve sportovním aerobiku ozdobila svůj velmi dobrý výkon Štěpánka Horáková! Jasmine a Justine Šťastných tentokrát v SA na medaili nedosáhly.
V soutěži Master Class se bodově prosadily Karolína Dušková, Miroslava Kaniová, Justine Šťastná, Jasmine Šťastná, Vanessa Šťastná a Edita Šťastná! Podrobné informace v sekci Výsledky.

Březnové závody...

První měsíc jara nás čekají tyto závody: sobota 2.3. Praha (2.kolo A&Dleague), v neděli 3.3. finále dlouhodobé série Hvězdičkový aerobik v Kutné Hoře a v sobotu 9.3. Ostrava (3.kolo Ligy ČR FISAF).

Z Kutné Hory 5 medailí!

V sobotu 27.1. jsme závodili v pátém pokračování pohárové soutěže o Velkou cenu města K.Hora. Přivezlli jsme hned 5 medailí : Klára Dušková zlato, Jasmine Šťastná, Štěpánka Horáková a Karolína Dušková stříbro a bronz Edita Šťastná! Podrobné info o pořadí dalších našich dívek v sekci Výsledky SAMC.

Soutěžíme i v únoru!

Měsíc únor bude ve znamení těchto závodů : sobota 10.2. Milín a sobota 17.2. Jindřichův Hradec (2.kolo Ligy ČR FISAF).

Závody v lednu 2024!

Během měsíce ledna se zúčastníme následujících soutěží: sobota 6.1. Kutná Hora (Tříkrálový aerobik), sobota 13.1. Praha (1.kolo A&Dleague), sobota 20.1. Nové Město nad Metují (finále BAT), sobota 27.1. Kutná Hora (Hvězdičkový aerobik) a v neděli 28.1. České Budějovice (1.kolo Ligy ČR FISAF).

Finále BAT v Novém Městě n.M.!!!

Finále soutěže Bohemia aerobic tour nakonec proběhne v sobotu 20.1.2024, ovšem ne v Náchodě, nýbrž v nedalekém Novém Městě nad Metují!

V Kutné Hoře zlato a stříbro!

V dnešním závodě v Kutné Hoře získala v kategorii 5-6 let 1.místo Klára Dušková a v kategorii 7-8 let 2.místo Štěpánka Horáková! Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu. Podrobné výsledky ostatních dívek v sekci Výsledky.

V prosinci nový závod!

V sobotu 2.prosince se uskuteční nepostupový závod Čertovský Master Class v Bystřici nad Pernštejnem.

Pozor změna!!!

Avizovaný finálový závod Bohemia aerobic tour v Náchodě, který se měl konat v neděli 3.12.2023, se z organizačních důvodů uskuteční až v sobotu 13.1.2024!

Restaurace McDonald´s Písek partnerem klubu!

Předseda klubu Zdeněk Šťastný uzavřel s majitelem sítě restaurací McDonald´s panem Michalem Mládkem dohodu o podpoře a reklamní spolupráci. 

Závody v listopadu a prosinci

Do konce roku 2023 nás čekají tyto soutěže: 5.11. Praha (MČR SAMC !!!), 18.11. Poděbrady (BAT), 25.11. Praha (ADleague), 26.11. Velká cena města Kutná Hora a 3.12. Náchod (finále BAT).

Říjnové závody

V měsíci říjnu se zúčastníme dvou závodů série Bohemia Aerobic Tour v Jičíně (1.10.) a Hradci Králové (15.10.). V Lounech (6.10.) se zúčastníme soutěže ve sportovním aerobiku (ČMP) a v aerobiku Master Class (liga ČR FISAF).

Nábor dívek

Počínaje dnem středa 6.9. zahajujeme nábor dívek, které by měly zájem o aerobní cvičení. Sportovně laděnou lekci si s námi můžete vyzkoušet po celé září i v říjnu, najdete nás v přísálí písecké sokolovny každou středu, čtvrtek a pátek vždy od 14.30 hodin. V sekci Klub - Kontakt naleznete naše přímá telefonická a email spojení. Těšíme se na Vás!

Nová sportovní sezóna je tady!!!

Prázdniny jsou u konce, budeme opět soutěžit, 2.9. v Železném Brodě, 3.9. v Kutné Hoře, 10.9. v Poděbradech, 16.9. v Praze a 17.9. opět v Kutné Hoře.

Přerušení letní přípravy

Avizujeme tímto v dostatečném časovém předstihu, že letní příprava bude z důvodu čerpání dovolené vedení klubu ve dnech od soboty 12.8. (včetně) do neděle 20.8.(včetně) přerušena.Tréninky opět zahájíme v pondělí 21.8.
Zobrazeno 1–15 z celkem 17

V Poděbradech bronz a tři umístění v Top 5 ve sportovním aerobiku!

V lázeňském městě se konaly celodenní soutěže ve sportovním aerobiku pod tradičním názvem Českomoravský pohár. V soutěží...

V Blansku opět cinkaly zlaté medaile!!!

Ve sváteční, prvomájový den, jsme se poprvé v historii našeho klubu představili ve sportovní hale v Blansku. Celý náš tým dorazil do...

Z Lysé nad Labem vezeme 5 medailí!!!

V neděli 14.4.2024 se ve velice známém areálu Výstaviště Lysá nad Labem konal republikový závod v soutěžním aerobiku Master Class. Z...