Step aerobik

Sportovní sezóna 2023/2024

Výsledky Železný Brod 6.4.2024 (4.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

6-7let (10) : 1.místo Klára Dušková. 4.místo Dominika Tolarová

8-10 let (31): 8.místo Štěpánka Horáková, 17.místo Miroslava Kaniová

11-13 let (16): 6.místo Jasmine Šťastná, 8.místo Justine Šťastná

14-16 let (8): 4.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více (8): 1.místo Edita Šťastná, 6.místo Jolana Kaniová, 8.místo Radka Horáková


Výsledky Praha 2.3.2024 (2.kolo -  republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

do 8 let (step): 1.místo Štěpánka Horáková

9-11 let (step): 3.místo Justine Šťastná, 6.místo Jasmine Šťastná, dělené 7.místo Miroslava Kaniová

15-18 let (step): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (step): 4. místo Edita Šťastná , dělené 7.místo Radka Horáková a Jolana Kaniová

Výsledky Praha 13.1.2024 (1.kolo -  republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

do 8 let (step): 5.místo Štěpánka Horáková

9-11 let (step): 3.místo Justine Šťastná, 5.místo Jasmine Šťastná, dělené 7.místo Miroslava Kaniová a Kateřina Hrubcová

15-18 let (step): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (step): 5. místo Edita Šťastná , dělené 7.místo Radka Horáková a Jolana Kaniová

Výsledky Praha 25.11.2023 (4.kolo - Finále - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

do 9 let (step): 4.místo Miroslava Kaniová, dělené 7.místo Kateřina Hrubcová

10-11 let (step): 2.místo Jasmine Šťastná, 5.místo Justine Šťastná

12-17 let (step): 6.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (step): 3. místo Edita Šťastná , dělené 7.místo Jolana Kaniová


Výsledky Praha 16.9.2023 (3.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

do 9 let (step): 7.místo Miroslava Kaniová, 8.místo Štěpánka Horáková, 9.místo Kateřina Hrubcová

10-11 let (step): 6.místo Justine Šťastná, 9.místo Jasmine Šťastná

12-17 let (step): dělené 11.místo Vanessa Šťastná a Zdeňka Stuchlíková

30 let a více (step): 2. místo Edita Šťastná , dělené 9.místo Radka Horáková a Jolana Kaniová


Výsledky Praha (2.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

7-8 let (step): 6.místo Štěpánka Horáková

9-10 let (step): 1.místo Jasmine Šťastná, 3.místo Justine Šťastná

13-14 let (step): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (step): 4. místo Edita Šťastná , dělené 7.místo Radka Horáková


Výsledky Praha (1.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

9-10 let (step): 3.místo Jasmine Šťastná, 4.místo Justine Šťastná

30 let a více (step): 2. místo Edita Šťastná

V Poděbradech bronz a tři umístění v Top 5 ve sportovním aerobiku!

V lázeňském městě se konaly celodenní soutěže ve sportovním aerobiku pod tradičním názvem Českomoravský pohár. V soutěží...

V Blansku opět cinkaly zlaté medaile!!!

Ve sváteční, prvomájový den, jsme se poprvé v historii našeho klubu představili ve sportovní hale v Blansku. Celý náš tým dorazil do...

Z Lysé nad Labem vezeme 5 medailí!!!

V neděli 14.4.2024 se ve velice známém areálu Výstaviště Lysá nad Labem konal republikový závod v soutěžním aerobiku Master Class. Z...