Soutěžní Aerobik Master Class (SAMC)

Sportovní sezóna 2023/2024


Výsledky Železný Brod 6.4.2024 (4.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 5ti let (12 startujících) : Karolína Dušková (tato kategorie bez určení pořadí)

6-7let (35) : 2.místo Klára Dušková. 6.místo Dominika Tolarová

8-10 let (44): 5.místo Miroslava Kaniová, 8.místo Štěpánka Horáková

11-13 let (29): 7.místo Justine Šťastná, 10.místo Jasmine Šťastná

14-16 let (11): 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více (4): 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Ostrava 9.3.2024 (3.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 5ti let (3 startující) : Karolína Dušková (tato kategorie bez určení pořadí)

6-7let (17) : 1.místo Klára Dušková

8-10 let (25): 5.místo Miroslava Kaniová, 11.místo Štěpánka Horáková

11-13 let (36): 5.místo Justine Šťastná, 6.místo Jasmine Šťastná

14-16 let (21): 8.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více (6): 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 3.3.2024 - (6. finálový závod republikové série Velká cena K.Hory 2023-2024 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.3-4 roky: A finále 4.místo Karolína Dušková (celkově 5.místo)

kat.5-6 let: A finále 1.místo Klára Dušková (celkově 3.místo), B finále 1.místo Dominika Tolarová

kat.7-8 let: A finále 2.místo. Štěpánka Horáková (celkově 1.místo)
 
kat 9-10 let: A finále 5.místo Justine Šťastná (celkově 2.místo), dělené 7.místo Jasmine Šťastná (celkově 5.místo) a B finále 1.místo Miroslava Kaniová (celkově 7.místo).

kat.14-17 let: A finále dělené 7.místo Vanessa Šťastná (celkově 7.místo)

kat. 25 let a více: A finále 6.místo Edita Šťastná (celkově 2.místo)

Soutěž klubů z celé ČR (35 hodnocených) : 6.místo EDITA Sokol AK Písek


Výsledky Praha 2.3.2024 (2.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

3-4 roky: 1.místo Karolína Dušková

5-6 let (aerobic): 1.místo Klára Dušková, ve finále Dominika Tolarová

7-8 let (aerobic): 3.místo Štěpánka Horáková,

9-10 let (aerobic): 1.místo Justine Šťastná, 3. místo Jasmine Šťastná, dělené 7.místo Miroslava Kaniová

11-12 let (aerobic): B finále Simona Urychová
 
15-18 (aerobic): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (aerobic): 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Jindřichův Hradec 17.2.2024 (2.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 5ti let (9 startujících) : Karolína Dušková (tato kategorie bez určení pořadí)

6-7let (30) : 2.místo Klára Dušková, 10.místo Dominika Tolarová

8-10 let (39): 8.místo Štěpánka Horáková, 9.místo Miroslava Kaniová, 16. místo Ivana Vaněčková, dělené 21.místo Aitana Elena Šaršonová a Nela Teodora Křišťanová

11-13 let (42): 7.místo Jasmine Šťastná, 8.místo Justine Šťastná

14-16 let (20): 8.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více (14): 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Milín 10.2.2024 (nadregionální závod - soutěžní aerobik Master Class):

do 6 let: 1.místo Klára Dušková, účast ve finálovém kole Dominika Tolarová a Karolína Dušková

7-9 let: účast ve finále Aitana Elena Šaršonová, v základním kole se prezentovaly Ivana Vaněčková, Nela Teodora Křišťanová a Vira Klymová

10-12 let: 1.místo Justine Šťastná, v základním kole se prezentovala Simona Urychová

13-15 let: 3.místo Vanessa Šťastná


Výsledky České Budějovice 28.1.2024 (1.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

6-7let (24 startujících) : 1.místo Klára Dušková, 8.místo Dominika Tolarová

8-10 let (38): 3.místo Štěpánka Horáková, 5.místo Miroslava Kaniová, dělené 21.místo Tereza Tíchová, Aitana Elena Šaršonová, Ivana Vaněčková a Nina Isabela Tjutcevova

11-13 let (35): 5.místo Jasmine Šťastná, 8.místo Justine Šťastná

14-16 let (21): 8.místo Vanessa Šťastná

17-25 let (20): dělené 15.místo Zdeňka Stuchlíková

kat. 26let a více (8): 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 27.1.2024 - (5.závod republikové série Velká cena K.Hory 2023-2024 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.3-4 roky: A finále 2.místo Karolína Dušková

kat.5-6 let: A finále 1.místo Klára Dušková, B finále dělené 5.místo Dominika Tolarová

kat.7-8 let: A finále 2.místo. Štěpánka Horáková, v B finále dělené 7.místo Aitana Elena Šaršonová
 
kat 9-10 let: A finále 2.místo Jasmine Šťastná, 4.místo Justine Šťastná a dělené 7.místo Miroslava Kaniová

kat.14-17 let: A finále dělené 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 25 let a více: A finále 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Nové Město nad Metují 20.1.2024 (soutěžní aerobic Master Class - 5.závod - finále republikové série 2023/2024 Bohemia Aerobic Tour):

do 6 let: v A finále 2.místo Klára Dušková (celková vítězka série!), v B finále 8.místo Karolína Dušková

7-8 let: v A finále 4. místo Štěpánka Horáková (celkově 3.místo v sérii!)

kat. 9-10 let: v A finále 2.místo Justine Šťastná (celkově 3.místo v sérii!), 3.místo Jasmine Šťastná (celkově 2.místo v sérii!),  dělené 11.místo Miroslava Kaniová (celkově 12.místo v sérii!)

kat. 14-18 let: v A finále 12.místo Vanessa Šťastná (celkově 7.místo v sérii!)

kat. 19let a více: 4.místo Edita Šťastná (celkově vítězka série!)


Výsledky Praha 13.1.2024 (1.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

3-4 roky: 1.místo Karolína Dušková

5-6 let (aerobic): 1.místo Klára Dušková, v B finále Dominika Tolarová

7-8 let (aerobic): 1.místo Štěpánka Horáková, v B finále Aitana Elena Šaršonová a Tereza Tíchová

9-10 let (aerobic): 2.místo Justine Šťastná, 6. místo Jasmine Šťastná, dělené 7.místo Miroslava Kaniová a v B finále Kateřina Hrubcová
 
15-18 (aerobic): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (aerobic): 5. místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 6.1.2024 - (4.závod republikové série Velká cena K.Hory 2023-2024 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.3-4 roky: A finále 2.místo Karolína Dušková

kat.5-6 let: A finále 1.místo Klára Dušková, B finále dělené 7.místo Dominika Tolarová

kat.7-8 let: A finále dělené 7.místo. Štěpánka Horáková a Aitana Elena Šaršonová

kat 9-10 let: A finále 2.místo Jasmine Šťastná, 4.místo Justine Šťastná , B finále 3.místo Miroslava Kaniová

kat.14-17 let: A finále dělené 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 25 let a více: A finále 5.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 26.11.2023 - (3.závod republikové série Velká cena K.Hory 2023-2024 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.5-6 let: 1.místo Klára Dušková, dělené 7.místo Dominika Tolarová

kat.7-8 let: 2.místo. Štěpánka Horáková a 6.místo Miroslava Kaniová

kat 9-10 let: 6.místo Justine Šťastná , dělené 7.místo Jasmine Šťastná

kat.14-17 let: dělené 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 25 let a více: 5.místo Edita Šťastná


Výsledky Praha 25.11.2023 (4.kolo - Finále - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

do 6ti let (aerobic): dělené 1.místo Klára Dušková, dělené 6.místo Dominika Tolarová

7-8 let (aerobic): 4.místo Miroslava Kaniová, dělené 7.místo Aitana Elena Šaršonová

9-10 let (aerobic): 2. místo Justine Šťastná, 4.místo Jasmine Šťastná
9-10 let (aerobic HOBBY): dělené 4.místo Kateřina Hrubcová

15-18 (aerobic): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

30 let a více (aerobic): dělené 7. místo Edita Šťastná


Výsledky Poděbrady 18.11.2023  (soutěžní aerobic Master Class - 4. závod republikové série 2023/2024 Bohemia Aerobic Tour - BAT):

do 6 let: A finále 1.místo Klára Dušková, B finále 1.místo Dominika Tolarová

7-8 let: 6.místo Štěpánka Horáková, dělené 10. místo Aitana Elena Šaršonová

kat. 9-10 let: 3.místo Jasmine Šťastná, 7.místo Justine Šťastná, dělené 11.místo Miroslava Kaniová

kat. 14-18 let: dělené 8.místo Vanessa Šťastná

kat. 18let a více: dělené 9.místo Edita Šťastná

Výsledky Mistrovství ČR Praha 5.11.2023 (soutěžní aerobik Master Class):


do 7 let: ve finále Klára Dušková, Tereza Tíchová a Aitana Elena Šaršonová (v této kat. se pořadí na MČR nehodnotí)

8-10 let: 2.místo Jasmine Šťastná, 4.místo Justine Šťastná, 8.místo Štěpánka Horáková a dělené 11.místo Miroslava Kaniová

14-16 let: dělené 9.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 5.místo Edita Šťastná


Nejvyšší ligová (dlouhodobá) soutěž ČR 2023:

8-10 let: 3.místo Justine Šťastná, 4.místo Jasmine Šťastná, 8.místo Štěpánka Horáková a 15.místo Miroslava Kaniová

14-16 let: 6.místo Vanessa Šťastná

kat. 26 let a více: 2.místo Edita Šťastná


Výsledky Hradec Králové 15.10.2023  (soutěžní aerobic Master Class - 3. závod republikové série 2023/2024 Bohemia Aerobic Tour - BAT):

do 6 let: 1.místo Klára Dušková

7-8 let: 2.místo Štěpánka Horáková

kat. 9-10 let: 2.místo Jasmine Šťastná, 6.místo Justine Šťastná, dělené 11.místo Miroslava Kaniová

kat. 14-18 let: dělené 12.místo Vanessa Šťastná

kat. 18let a více: 8.místo Edita Šťastná


Výsledky Louny 6.10.2023 (7.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 7let: Klára Dušková (bez určení pořadí)

8-10 let:1.místo Jasmine Šťastná 4.místo Justine Šťastná, dělené 9.místo Štěpánka Horáková a Miroslava Kaniová

14-16 let: dělené 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 5.místo Edita Šťastná


Výsledky Jičín 1.10.2023  (soutěžní aerobic Master Class - 2. závod republikové série 2023/2024 Bohemia Aerobic Tour - BAT):

do 6 let: 1.místo a Miss Sympatie Klára Dušková

7-8 let: 6.místo Štěpánka Horáková

kat. 9-10 let: 4.místo Jasmine Šťastná, 5.místo a Miss Sympatie Justine Šťastná, 8.místo Miroslava Kaniová

kat. 14-18 let: dělené 9.místo Vanessa Šťastná

kat. 18let a více: 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 17.9.2023  (soutěžní aerobic Master Class - 1. závod republikové série 2023/2024 Bohemia Aerobic Tour - BAT):

do 6 let: 1.místo Klára Dušková

7-8 let: 5.místo Štěpánka Horáková

kat. 9-10 let: 3.místo Jasmine Šťastná, 6.místo Justine Šťastná

kat. 11-13 let: dělené 17.místo Miroslava Kaniová (startovala jako 8-mi letá, více v článku ze dne 18.9.2023)

kat. 14-18 let: dělené 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 18let a více: 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Praha 16.9.2023 (3.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance:

do 6ti let (aerobic): dělené 1.místo Klára Dušková

7-8 let (aerobic): 8.místo Štěpánka Horáková, 9.místo Miroslava Kaniová, dělené 10.místo Aitana Elena Šaršonová

9-10 let (aerobic): 7. místo Jasmine Šťastná, 8.místo Justine Šťastná
9-10 let (aerobic HOBBY): dělené 1.místo Kateřina Hrubcová
 
15-18 (aerobic): dělené 8.místo Vanessa Šťastná a Zdeňka Stuchlíková

30 let a více (aerobic): 3. místo Edita Šťastná


Výsledky Poděbrady 10.9.2023 (6.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 7let: Klára Dušková a Aitana Elena Šaršonová (bez určení pořadí)

8-10 let: 4.místo Justine Šťastná, 9.místo Jasmine Šťastná, dělené 11.místo Štěpánka Horáková a 17.místo Miroslava Kaniová

14-16 let: dělené 9.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 7.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 3.9.2023 - (2.závod republikové série Velká cena K.Hory 2023-2024 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.5-6 let: 1.místo Klára Dušková, 2.místo Aitana Elena Šaršonová

kat.7-8 let: dělené 7.místo. Štěpánka Horáková a Miroslava Kaniová

kat 9-10 let: 5.místo Justine Šťastná , dělené 7.místo Jasmine Šťastná

kat.14-17 let: 3.místo Vanessa Šťastná

kat 18-24 let: 5.místo Dominika Jestřábová

kat. 25 let a více: 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Železný Brod 2.9.2023 (5.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 7let: Klára Dušková (bez určení pořadí)

8-10 let: 2.místo Jasmine Šťastná, 3.místo Justine Šťastná, dělené 8.místo Miroslava Kaniová a Štěpánka Horáková

14-16 let: 6.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 1.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora 24.6.2023 - (1.závod republikové série Velká cena K.Hory 2023-2024 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.7-8 let: dělené 7.místo. Štěpánka Horáková a Miroslava Kaniová

kat 9-10 let: 4.místo Justine Šťastná , 5.místo Jasmine Šťastná

kat.14-17 let: 5.místo Vanessa Šťastná

kat. 25 let a více: 4.místo Edita Šťastná

Sportovní sezóna 2022/2023

Výsledky Ostrava (4.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

8-10 let: 3.místo Jasmine Šťastná, 5.místo Justine Šťastná, 9.místo Miroslava Kaniová

14-16 let: 9.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Praha (2.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance:

do 6ti let (aerobic): 7.místo Tereza Tíchová

7-8 let (aerobic): dělené 7.místo Kateřina Hrubcová a Štěpánka Horáková

9-10 let (aerobic): dělené 7. místo Jasmine Šťastná a Justine Šťastná

13-14 (aerobic): dělené 7.místo Vanessa Šťastná

15-18 (aerobic): dělené 7.místo Zdeňka Stuchlíková

30 a více (aerobic): 4. místo Edita Šťastná


Výsledky Lysá nad Labem (soutěžní aerobik Master Class):

kat. do 6 let: dělené 1.místo Klára Dušková a Aitana Elena Šaršonová

kat. 7-10 let: dělené 4.místo Jasmine Šťastná, Justine Šťastná, Miroslava Kaniová a Štěpánka Horáková

kat. 11-15 let: dělené 4.místo Vanessa Šťastná a Zdeňka Stuchlíková

kat. 26let a více: 1.místo Edita Šťastná


Výsledky Plzeň (3.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 7 let: ve finále Klára Dušková a Aitana Elena Šaršonová (v této kat. se pořadí nehodnotí)

8-10 let: 3.místo Jasmine Šťastná, 5.místo Justine Šťastná, 10. místo Štěpánka Horáková

14-16 let: 6.místo Vanessa Šťastná, 9. místo Zdeňka Stuchlíková

kat. 26let a více: 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Kladno (2.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 7 let: ve finále Tereza Tíchová (v této kat. se pořadí nehodnotí)

8-10 let: 4.místo Jasmine Šťastná, 5.místo Justine Šťastná

kat. 26let a více: 5.místo Edita Šťastná


Výsledky Praha (1.kolo - republiková pohárová soutěž - Aerobic MasterClass, Step aerobik a AerobicDance):

7-8 let (aerobic): dělené 7.místo Miroslava Kaniová a Štěpánka Horáková

9-10 let (aerobic): 3.místo Jasmine Šťastná, 7.místo Justine Šťastná

13-14 (aerobic): 7.místo Vanessa Šťastná

30 a více (aerobic): 3. místo Edita Šťastná


Výsledky České Budějovice (1.kolo nejvyšší soutěže ČR - soutěžní aerobik Master Class):

do 7 let: ve finále Klára Dušková, Tereza Tíchová, Aitana Elena Šaršonová a Darina Čechová (v této kat. se pořadí nehodnotí)

8-10 let: 3.místo Justine Šťastná, 4.místo Jasmine Šťastná, 8. místo Štěpánka Horáková a dělené 16.místo Kateřina Hrubcová

14-16 let: 3.místo Vanessa Šťastná, 8. Zdeňka Stuchlíková

kat. 26let a více: 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora (soutěžní aerobic Master Class - finálový závod republikové série 2022/2023 Bohemia Aerobic Tour):

do 6 let: 1.místo Klára Dušková (celková vítězka série!)

7-8 let: 2. místo Štěpánka Horáková, 7.místo Miroslava Kaniová

kat. 9-10 let: 6.místo Jasmine Šťastná, 7.místo Justine Šťastná

kat. 14-18 let: 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 19let a více: 5.místo Edita Šťastná


Výsledky Hradec Králové (soutěžní aerobic Master Class - 4. závod republikové série 2022/2023 Bohemia Aerobic Tour):

do 6 let: dělené 7.místo Klára Dušková a Aitana Elena Šaršonová

7-8 let: 7. místo Štěpánka Horáková

kat. 9-10 let: 3.místo Jasmine Šťastná, 6.místo Justine Šťastná

kat. 14-18 let: 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 19let a více: 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Mistrovství ČR Praha 2022 (soutěžní aerobik Master Class):

do 7 let: ve finále Štěpánka Horáková a Klára Dušková (v této kat. se pořadí na MČR nehodnotí)

8-10 let: 7.místo Jasmine Šťastná, 10.místo Justine Šťastná, 20. místo Miroslava Kaniová

14-16 let: 10.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 5.místo Edita Šťastná


Nejvyšší ligová (dlouhodobá) soutěž ČR 2022:

8-10 let: 5.místo Justine Šťastná, 6.místo Jasmine Šťastná

14-16 let: 9.místo Vanessa Šťastná

kat. 26 let a více: 2.místo Dagmar Vlčková (na MČR 2022 z důvodu těhotenství nestartovala), 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Poděbrady (soutěžní aerobic Master Class - 2. závod republikové série 2022/2023 Bohemia Aerobic Tour):

do 6 let: 3.místo Klára Dušková, 6.místo Aitana Elena Šaršonová

7-8 let: 3. místo Štěpánka Horáková, 4.místo Miroslava Kaniová

kat. 9-10 let: 1.místo Jasmine Šťastná, 4.místo Justine Šťastná

kat. 14-18 let: 7.místo Vanessa Šťastná


Výsledky Jičín (soutěžní aerobic Master Class - 3. závod republikové série 2022/2023 Bohemia Aerobic Tour):

do 6 let: 4.místo Tereza Tíchová, 7.místo Aitana Elena Šaršonová

7-8 let: 2. místo Štěpánka Horáková, 6.místo Miroslava Kaniová

kat. 9-10 let: dělené 7.místo Jasmine Šťastná a Justine Šťastná

kat. 14-18 let: 7.místo Vanessa Šťastná

kat. 19let a více: 1.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora - (3.závod republikové série Velká cena K.Hory 2022-2023 - soutěžní aerobic Master Class):

kat.5-6 let: dělené 7.místo Aitana Elena Šaršonová

kat.7-8 let: 5.místo. Štěpánka Horáková, dělené 7.místo Miroslava Kaniová a Kateřina Hrubcová

kat 9-10 let: 2.místo Jasmine Šťastná, 6.místo Justine Šťastná
 
kat.14-17 let: 4.místo Vanessa Šťastná
 
kat. 25 let a více: 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Poděbrady (soutěžní aerobic Master Class - nejvyšší ligová soutěž ČR):

8-10 let: 6.místo Jasmine Šťastná, 9.místo Justine Šťastná
 
14-16 let: 11.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 5.místo Edita Šťastná a 3.místo Dagmar Vlčková


Výsledky Železný Brod (soutěžní aerobic Master Class - nejvyšší ligová soutěž ČR):

kat. 8-10 let: dělené 7.místo Jasmine Šťastná a Justine Šťastná

14-16 let: dělené 9.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 3.místo Edita Šťastná


Výsledky Louny (soutěžní aerobic Master Class - nejvyšší ligová soutěž ČR):

kat do 7 let: dělené 1.místo Štěpánka Horáková

kat. 8-10 let:6.místo Justine Šťastná a 7.místo Jasmine Šťastná, dělené 11.místo Miroslava Kaniová

kat. 14-17 let: 10.místo Vanessa Šťastná

kat. 26let a více: 4.místo Edita Šťastná


Výsledky Kutná Hora - (2.závod republikové série Velká cena K.Hory 2022-2023 - soutěžní aerobic Master Class):
 
kat.5-6 let: 1.místo. Štěpánka Horáková a 6.místo Klára Dušková

kat.7-8 let: 3.místo Miroslava Kaniová

kat. 9-10 let: dělené 7.místo Justine Šťastná a Jasmine Šťastná
 
kat.14-17 let: 5.místo Dominika Jestřábová a dělené 7.místo Vanessa Šťastná
 
kat. 25 let a více: 3.místo Edita Šťastná

Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v...

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...