Zdeněk Šťastný |

Dvě zlaté a bronzová z Milína!

V sobotu  10.2. jsme odcestovali do nedalekého Milína u Příbrami, kde jsme se zúčastnili  tradičního závodu (letos již 20. ročník!) typu Master Class, pořádaného místním klubem aerobiku. Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích. Naši celkovou účast bohužel ovlivnila řada onemocnění našich dívek, přesto jsme dosáhli velmi pěkných výsledků.

V kategorii do 6ti let po přesvědčivém výkonu zvítězila a zlatou medaili si odvezla Klára Dušková, sympatický výkon podaly Dominika Tolarová a Karolína Dušková, které stále sbírají důležité soutěžní zkušenosti.

V kategorii 7-9 let se do užšího finále zaslouženě probojovala zkušenější Aitana Elena Šaršonová. V základním kole zaslouží pochvalu za velmi snaživý projev Ivana Vaněčková, která soutěžila podruhé v životě. Vůbec poprvé se na závodní plochu postavily Nela Teodora Křišťanová a Vira Klymová, všechny tyto tři dívky se připravují poměrně krátkou dobu, svým výkonem naznačily svůj sportovní potenciál do budoucna.

V kategorii 10-12 let získala suverénním způsobem po perfektním výkonu zlatou medaili Justine Šťastná. Velmi dobře si vedla při svém prvním životním soutěžním startu Simona Urychová, která zůstala jen těsně před branami finále.

V kategorii 13-15 let brala ve velmi vyrovnaném finále Vanessa Šťastná bronzovou medaili.

Detailní info k závodu v sekci Výsledky SAMC, všem dívkam děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho klubu!

Na akčním snímku z Milína (autor Karel Dušek) vzadu zleva Edita Šťastná, Vanessa Šťastná, Simona Urychová, Ivana Vaněčková, Vira Klymová, Justine Šťastná a Zdeněk Šťastný, vpředu zleva Aitana Elena Šaršonová, Klára Dušková, Karolína Dušková, Dominika Tolarová a Nela Teodora Křišťanová.

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...

V Českých Budějovicích medaile ze sportovního aerobiku i ze soutěže Master Class!!!

V jihočeské metropoli se konalo 1.kolo nejvyšší soutěže v soutěžním aerobiku Master Class (SAMC) a rovněž úvodní kolo Českomoravského...

Z Nového Města nad Metují s poháry a medailemi!!!

Až k polským hranicím do podhůří Orlických hor jsme se vypravili k finálovému závodu republikové pohárové soutěže Bohemia aerobic tour...