Zdeněk Šťastný |

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na tomtéž místě se ještě před tím v dopoledních hodinách uskutečnil závod Českomoravského poháru ve sportovním aerobiku, kde jsme měli rovněž svá želízka v ohni.

A ve sporťáku jsme si vedli opět velmi úspěšně! V nejmladší kategorii 6-7 let získala svou první medaili v tomto sportovním odvětví Klára Dušková, která obsadila parádní 3.místo! Velmi pěkné 5.místo vybojovala v kategorii 8-10 let Štěpánka Horáková. V kategorii 11-13 let získala krásný bronz Justine Šťastná a pěkné 6.místo Jasmine Šťastná! Trenéři Edita a Zdeněk Šťastných po skončení soutěže s pokorou a poděkováním přijímali potěšující slova uznání od renomovaných trenérek Hanky Šulcové či Klárky Klepalové o našem dalším zlepšení. Velmi nás motivují do další sportovní přípravy.

V soutěži Master Class jsme zaznamenali také řadu povzbudivých výsledků. Mezi dívkami do 5ti let s velkou soustředěností absolvovala nesoutěžní choreografii Karolína Dušková. V dalších věkových kategoriích, mimochodem obsazených desítkami soutěžících, si naše závodnice vedly rovněž velmi dobře. Klára Dušková získala vynikající stříbro, Dominika Tolarová, Štěpánka Horáková, Miroslava Kaniová, Jasmine Šťastná, Justine Šťastná a Vanessa Šťastná v silné konkurenci bodovaná místa mezi prvními deseti v pořadí.

V soutěži žen nad 26 let se zaskvěla po velmi dobrém výkonu Edita Šťastná, zaznamenala zasloužený bronzový úspěch!

A nesmíme zapomenout na další naše dívky, které pod naším vedením teprve začínají soutěžit: Aitana Elena Šaršonová, Ivana Vaněčková a Nela Teodora Křišťanová se postupně zdokonalují, je jenom otázkou času, kdy se poctivou sportovní přípravou vypracují k vyšším příčkám v hodnocení soutěží. 

Podrobné informace v sekci Výsledky.

Na akčním snímku z J.Hradce (autor Vanessa Šťastná) naše úspěšně sporťačky: Zleva Štěpánka Horáková, Justine Šťastná, Jasmine Šťastná a Klára Dušková.


V Poděbradech bronz a tři umístění v Top 5 ve sportovním aerobiku!

V lázeňském městě se konaly celodenní soutěže ve sportovním aerobiku pod tradičním názvem Českomoravský pohár. V soutěží...

V Blansku opět cinkaly zlaté medaile!!!

Ve sváteční, prvomájový den, jsme se poprvé v historii našeho klubu představili ve sportovní hale v Blansku. Celý náš tým dorazil do...

Z Lysé nad Labem vezeme 5 medailí!!!

V neděli 14.4.2024 se ve velice známém areálu Výstaviště Lysá nad Labem konal republikový závod v soutěžním aerobiku Master Class. Z...