Zdeněk Šťastný |

Master Class i premiéra ve sportovním aerobiku v Poděbradech!

I druhý zářijový víkend se nesl ve znamení soutěžní atmosféry, tentokrát se v neděli 10.9. v Poděbradech uskutečnil další závod. 

Dívky si dopoledne odbyly premiéru ve sportovním aerobiku, v odpoledním čase pak soutěžní aerobik Master Class.

Více také v sekci Výsledky (SAMC + SA) a ve Fotogalerii (SAMC + SA)...

Na snímku z Poděbrad (autor Zdeněk Šťastný) reprezentantky klubu ve sportovním aerobiku : zleva Justine Šťastná, vpředu Klára Dušková, vzadu Štěpánka Horáková a Jasmine Šťastná.

Klub se více než po 10tileté přestávce opět vrátil k přípravě na závody ve sportovním aerobiku. V této fázi se do soutěže zapojily naše dívky Jasmine a Justine Šťastných, Štěpánka Horáková a Klárka Dušková. 

Všechny jmenované ve své premiéře rozhodně nezklamaly, Klárka byla vůbec nejmladší ve startovním poli, Jasmine, Justine a Štěpánka se utkaly s mnohem zkušenějšími dívkami, takže s celkovým umístěním panuje na úvod vcelku spokojenost. 

Je jasné, že nás čeká spoustu práce na odstranění chyb a chybiček, bude zapotřebí načerpat dalších podobných soutěžních zkušeností, získat správné návyky, jak se vyrovnat s určitým tlakem okolí i atmosféry závodů, kdy závodnice stojí sama na cvičební ploše a veškerá pozornost je soustředěna jen a pouze na ni a její sportovní výkon.

V soutěžním aerobiku Master Class se úplně nepodařilo zopakovat medailové výsledky z minulého kola v Železném Brodě, nakonec jsme získali alespoň několik bodovaných umístění do ligové tabulky.

Podrobné hodnocení naleznete v sekci Výsledky Soutěžní aerobik Master Class a Sportovní aerobik.

Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v...

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...