Zdeněk Šťastný |

Štěpánka Horáková se zlatou medailí z Prahy!!!

Druhý lednový víkend (sobota 13.1.2024) a další závod za naší široké účasti, tentokrát v Praze. A byla to pro náš klub soutěž více než vydařená! 

S bilancí 3 zlatých (Karolína Dušková, Klára Dušková a Štěpánka Horáková) a 1 stříbrné (Justine Šťastná ) v aerobiku typu Master Class, 1 bronzové (Justine Šťastná) v kategorii step aerobik a 1 stříbrné (Edita Šťastná) a 1 bronzové (Štěpánka Horáková) v kategorii dance aerobik, jsme se zařadili mezi tři nejúspěšnější výpravy celodenního soutěžního maratonu.

Ani naše další závodnice se ve startovním poli rozhodně neztratily. Bodovaná umístění v kategorii aerobic potvrdily Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová a Vanessa Šťastná, v kategorii dance Jolana Kaniová a Radka Horáková.

 

V Hobby finálových kategoriích se prezentovaly Kateřina Hrubcová, Aitana Elena Šaršonová, Tereza Tíchová a Dominika Tolarová.

Podrobnosti již v sekci Výsledky (SAMC, Step a Dance)...


Na akčním snímku z Prahy (autor Zdeněk Šťastný) úspěšné dívky z věkových kategorií aerobiku typu Master Class 7-8 a 9-10 let: zleva Justine Šťastná, Miroslava Kaniová, Jasmine Šťastná a Štěpánka Horáková.

 

Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v...

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...