Zdeněk Šťastný |

Štěpánka Horáková se zlatou medailí z Prahy!!!

Druhý lednový víkend (sobota 13.1.2024) a další závod za naší široké účasti, tentokrát v Praze. A byla to pro náš klub soutěž více než vydařená! 

S bilancí 3 zlatých (Karolína Dušková, Klára Dušková a Štěpánka Horáková) a 1 stříbrné (Justine Šťastná ) v aerobiku typu Master Class, 1 bronzové (Justine Šťastná) v kategorii step aerobik a 1 stříbrné (Edita Šťastná) a 1 bronzové (Štěpánka Horáková) v kategorii dance aerobik, jsme se zařadili mezi tři nejúspěšnější výpravy celodenního soutěžního maratonu.

Ani naše další závodnice se ve startovním poli rozhodně neztratily. Bodovaná umístění v kategorii aerobic potvrdily Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová a Vanessa Šťastná, v kategorii dance Jolana Kaniová a Radka Horáková.

 

V Hobby finálových kategoriích se prezentovaly Kateřina Hrubcová, Aitana Elena Šaršonová, Tereza Tíchová a Dominika Tolarová.

Podrobnosti již v sekci Výsledky (SAMC, Step a Dance)...


Na akčním snímku z Prahy (autor Zdeněk Šťastný) úspěšné dívky z věkových kategorií aerobiku typu Master Class 7-8 a 9-10 let: zleva Justine Šťastná, Miroslava Kaniová, Jasmine Šťastná a Štěpánka Horáková.

 

V Poděbradech bronz a tři umístění v Top 5 ve sportovním aerobiku!

V lázeňském městě se konaly celodenní soutěže ve sportovním aerobiku pod tradičním názvem Českomoravský pohár. V soutěží...

V Blansku opět cinkaly zlaté medaile!!!

Ve sváteční, prvomájový den, jsme se poprvé v historii našeho klubu představili ve sportovní hale v Blansku. Celý náš tým dorazil do...

Z Lysé nad Labem vezeme 5 medailí!!!

V neděli 14.4.2024 se ve velice známém areálu Výstaviště Lysá nad Labem konal republikový závod v soutěžním aerobiku Master Class. Z...