Zdeněk Šťastný |

V Českých Budějovicích medaile ze sportovního aerobiku i ze soutěže Master Class!!!

V jihočeské metropoli se konalo 1.kolo nejvyšší soutěže v soutěžním aerobiku Master Class (SAMC) a rovněž úvodní kolo Českomoravského poháru ve sportovním aerobiku (SA) pro rok 2024.

V soutěží SAMC získala v kat. 6-7 let s obrovským bodovým náskokem zlatou medaili Klára Dušková, v kategorii 8-10 let po zlepšeném výkonu ve finále bronzovou medaili Štěpánka Horáková.

Ve sportovním aerobiku se na medailové pozice prosadily v kategorii 11-13 let stříbrná Jasmine Šťastná a bronzová Justine Šťastná! Těsně pod medailovými stupínky se ve svých kategoriích umístily Klára Dušková a Štěpánka Horáková. Oproti minulým závodům na podzim minulého roku zaznamenaly dívky ve sportovním aerobiku k potěšení svých trenérů Edity a Zdeňka Šťastných výrazný výkonnostní posun.

V sekci Výsledky SAMC a Výsledky SA naleznete podrobné informace k umístění našich dalších dívek, které pro klub získaly vesměs velmi pěkná bodovaná umístění, některé (Ivana Vaněčková a Nina Isabela Tjutcevova) se zúčastnily závodu vůbec poprvé v životě. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu!!!

Na akčním snímku z Českých Budějovic zleva stojí Edita Šťastná, Vanessa Šťastná, Ivana Vaněčková, Štěpánka Horáková, Justine Šťastná, Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová, Zdeňka Stuchlíková a Zdeněk Šťastný. V pokleku zleva Tereza Tíchová, Dominika Tolarová, Aitana Elena Šaršonová, Klára Dušková a Karolína Dušková.


Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...

Dvě zlaté a bronzová z Milína!

V sobotu  10.2. jsme odcestovali do nedalekého Milína u Příbrami, kde jsme se zúčastnili  tradičního závodu (letos již 20....

Z Nového Města nad Metují s poháry a medailemi!!!

Až k polským hranicím do podhůří Orlických hor jsme se vypravili k finálovému závodu republikové pohárové soutěže Bohemia aerobic tour...