Zdeněk Šťastný |

V Praze i v Kutné Hoře opět s medailemi!

Ani třetí záříjový víkend se neobešel bez naší účasti na závodech republikového formátu v Praze (Aerobic&Dance League) a v Kutné Hoře (Bohemia Aerobic Tour).

Pražský závod čítá tří sportovní disciplíny, v Kutné Hoře se rozběhla dlouhodobá série svým 1. soutěžním kolem.

Velkou pochvalu zaslouží všechny naše klubové reprezentantky bez výjimky, po oba dva dny jsme se v součtu výsledků pohybovali mezi nejúspěšnějšími týmy!

Podrobné hodnocení naleznete v sekci Výsledky (SAMC, Step a Dance aerobik).

Pražská Aerobic&Dance League je náročnou celodenní soutěží, dívky musí prokázat své kvality v aerobiku, step aerobiku i tanci. 

To vše musí podložit velmi dobrou fyzickou připraveností, soutěže jdou za sebou v poměrně rychlém sledu. Pořadatelé si pro dívky opět připravili krásné odměny a celkovou organizaci závodů zvládli na výbornou!

Bohemia Aerobik Tour je tradiční soutěží s naší opakovanou účastí, organizátorkami rovněž velmi pečlivě připravenou, dívky si i odsud odvezly řadu milých dárků a cen.

Speciální zmínku zaslouží naše stále ještě 8letá Miroslava Kaniová, která z důvodu interního nedorozumění ve smyslu jejího zařazení do správné věkové kategorie soutěžila mimořádně s dívkami o 3 až 5 let staršími...a zvládla to velmi dobře!!!


V Poděbradech bronz a tři umístění v Top 5 ve sportovním aerobiku!

V lázeňském městě se konaly celodenní soutěže ve sportovním aerobiku pod tradičním názvem Českomoravský pohár. V soutěží...

V Blansku opět cinkaly zlaté medaile!!!

Ve sváteční, prvomájový den, jsme se poprvé v historii našeho klubu představili ve sportovní hale v Blansku. Celý náš tým dorazil do...

Z Lysé nad Labem vezeme 5 medailí!!!

V neděli 14.4.2024 se ve velice známém areálu Výstaviště Lysá nad Labem konal republikový závod v soutěžním aerobiku Master Class. Z...