Zdeněk Šťastný |

V Praze i v Kutné Hoře opět s medailemi!

Ani třetí záříjový víkend se neobešel bez naší účasti na závodech republikového formátu v Praze (Aerobic&Dance League) a v Kutné Hoře (Bohemia Aerobic Tour).

Pražský závod čítá tří sportovní disciplíny, v Kutné Hoře se rozběhla dlouhodobá série svým 1. soutěžním kolem.

Velkou pochvalu zaslouží všechny naše klubové reprezentantky bez výjimky, po oba dva dny jsme se v součtu výsledků pohybovali mezi nejúspěšnějšími týmy!

Podrobné hodnocení naleznete v sekci Výsledky (SAMC, Step a Dance aerobik).

Pražská Aerobic&Dance League je náročnou celodenní soutěží, dívky musí prokázat své kvality v aerobiku, step aerobiku i tanci. 

To vše musí podložit velmi dobrou fyzickou připraveností, soutěže jdou za sebou v poměrně rychlém sledu. Pořadatelé si pro dívky opět připravili krásné odměny a celkovou organizaci závodů zvládli na výbornou!

Bohemia Aerobik Tour je tradiční soutěží s naší opakovanou účastí, organizátorkami rovněž velmi pečlivě připravenou, dívky si i odsud odvezly řadu milých dárků a cen.

Speciální zmínku zaslouží naše stále ještě 8letá Miroslava Kaniová, která z důvodu interního nedorozumění ve smyslu jejího zařazení do správné věkové kategorie soutěžila mimořádně s dívkami o 3 až 5 let staršími...a zvládla to velmi dobře!!!


Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v...

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...