Archiv

Edita Šťastná stříbrná mezi legendami!

V sobotu 25.11. vyvrcholila v Praze dlouhodobá republiková série Aerobic & Dance League. Závodnice našeho klubu výtečně reprezentovaly ve všech soutěžních kategoriích - v tanci, step aerobiku i aerobiku typu Master Class.

Mimořádně kvalitní a početné obsazení uvedených disciplín vyburcovalo zúčastněné k mimořádným individuálním výkonům. S velkým potěšením konstatujeme, že jsme se v součtu všech výsledků zařadilli mezi nejúspěšnější týmy se ziskem několika mistrovských medailí a řady bodovaných umístění (podrobné info v sekci Výsledky, speciální zmínku zde věnujeme opakovaně na 1.místě Kláře Duškové, dále stále se lepšící Miroslavě Kaniové, která v kategorii aerobik a step aerobik získala dvě velmi pěkná 4.místa, Vanessa Šťastná mile překvapila v kategorii step, kde mezi staršími dívkami obsadila lichotivé 6.místo)!

S náročnou choreografií v kategorii step odvážně soupeřila Jolana Kaniová, se zdravotní indispozicí musela bojovat Kateřina Hrubcová, zatímco v nejmladší věkové kategorii sbírala cenné zkušenosti Dominika Tolarová a o kategorii výše Aitana Elena Šaršonová.

Na snímku z Prahy vlevo na stupních vítězů Edita Šťastná, která v celkovém součtu výsledků této celoroční soutěže získala v kategorii nad 30 let skvělé 2.místo v ČR !!! V kategorii do 11ti let pak ještě celkově v první desítce v ČR figurovaly na 6.místě Jasmine Šťastná a na 7.místě Justine Šťastná, obě v závodě navíc získaly stříbrnou medaili ve step aerobiku, resp. aerobiku typu Master Class).

Další medaile do sbírky z Poděbrad!

Předposlední kolo republikové série Bohemia aerobik tour pro rok 2023 se konalo v sobotu 18.11. v Poděbradech.

Nejlepších výsledků dosáhly dívky v kategorii do 6 let, kde v A finále získala zlatou medaili Klára Dušková, v B finále rovněž zlatou medaili Dominka Tolarová, která závodila vůbec poprvé v životě!

V kategorii 7-8 let brala Štěpánka Horáková, ač zdravotně indisponována, pěkné 6.místo a dělené 10.místo Aitana Elena Šaršonová. V kategorii 9-10 let velmi pěkné 3.místo Jasmine Šťastná, 7.místo Justine Šťastná a dělené 11.místo Miroslava Kaniová.

V kategorii 14-18 let obsadila dělené 8.místo Vanessa Šťastná a v kategorii nad 18 let dělené 9.místo Edita Šťastná. Kompletní info k závodu v sekci Výsledky.

Na akčním snímku z poděbradské Sokolovny (autor Karel Dušek) vpředu zleva Aitana Elena Šaršonová, Dominika Tolarová a Klára Dušková, vzadu zleva Edita Šťastná, Štěpánka Horáková, Justine Šťastná, Zdeněk Šťastný, Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová a Vanessa Šťastná.

Jasmine Šťastná stříbrná na MČR!!!

Vynikajících výsledků dosáhly naše dívky v neděli 5. listopadu na Mistrovství České republiky v Praze. 

Prakticky ve všech kategoriích, v nichž startovaly, dosáhly na umístění v TOP 10 ČR!

Skvělého výsledku dosáhla v kategorii 8-10 let Jasmine Šťastná, jež se stala vicemistryní ČR pro rok 2023!
V této kategorii dále 4.místo Justine Šťastná, 8. místo Štěpánka Horáková a dělené 11.místo Miroslava Kaniová!

V kategorii 14-16 let dělené 9.místo Vanessa Šťastná a v kategorii 26 let a více 5. místo Edita Šťastná!

V kategorii do 7let se představily ve velmi dobrém světle Klára Dušková, Tereza Tíchová a Aitana Elena Šaršonová, na Mistrovství ČR je tato kategorie dle pravidel FISAF ponechána bez určení pořadí...

Výborných výsledků členky našeho klubu dosáhly i v celkovém hodnocení nejvyšší ligové soutěže ČR za rok 2023 (podrobnosti v sekci Výsledky).

Na snímku z Prahy naše úspěšné závodnice kategorie 8-10 let: zleva vzadu Miroslava Kaniová, na stupínku stříbrná medailistka Jasmine Šťastná, vpravo vzadu Štěpánka Horáková a zprava vedle stupínku Justine Šťastná.


Zlato a 2 stříbra z Hradce Králové!

Ve východočeské metropoli Hradci Králové pokračovala v neděli 15.10. republiková série závodu Bohemia aerobik tour (BAT). Zejména v mladších věkových kategoriích se naším dívkám opět mimořádně zadařilo. 

V kategorii do 6ti let Klárka Dušková zlatá, stříbrné pak Štěpánka Horáková (kat. 7-8 let) a Jasmine Šťastná (kat.8-10 let)! Gratulujeme! Ani ostatní naše závodnice se ve startovním poli neztratily, vesměs pro náš klub získaly bodovaná umístění. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci klubu a rodičům za doprovod dívek do této pro nás poměrně vzdálené destinace.

Podrobnosti v sekci Výsledky a Fotagalerii.

Na snímku z Hradce Králové (autor Karel Dušek) tým EDITA Sokol AK Písek: vpředu zleva Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová, Klára Dušková, Štěpánka Horáková a Justine Šťastná. Vzadu zleva Jolana Kaniová, Edita Šťastná, Zdeněk Šťastný, Vanessa Šťastná a Radka Horáková.

V Lounech zlato pro Jasmine Šťastnou!

Výjimečně v pracovní den, pátek 6.10., jsme vyrazili na závody na sever republiky - v Lounech se konaly závody ve sportovním aerobiku i v soutěžním aerobiku Master Class. Soutěž ve sporťáku nám přinesla zajímavou konfrontaci s řadou šikovných dívek z ostatních klubů, naše závodnice získaly další cenné zkušenosti.

V soutěži Master Class tentokráte zazářila Jasmine Šťastná, která v nabité republikové konkurenci získala ve své kategorii 8-10 let skvělé první místo a rovněž všechny naše ostatní dívky obstály na výbornou s umístěními v první desítce bodovaných pořadí. Gratulujeme!!!

Podrobnosti ve sekci Výsledky a ve Fotogalerii.

Na snímku z Loun naše dívky z kategorie 8-10 let: zleva Justine Šťastná, Štěpánka Horáková, Jasmine Šťastná a Miroslava Kaniová.

Zlatá medaile pro Klárku Duškovou v Jičíně!

V neděli 1.10. pokračovala svým 2.závodem republiková série Bohemia aerobik tour (BAT). Vynikající výkon zopakovala Klárka Dušková, která v této soutěži v kategorii do 6 let opět vybojovala 1.místo, gratulujeme!!!

Všechny naše ostatní zúčastněné dívky se probojovaly ve svých kategoriích do finálového kola, kde vesměs posbíraly bodovaná umístění do celkového hodnocení soutěže! Všem děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu!

Detailní informaci naleznete v sekci Výsledky (SAMC).

Na snímku z Jičína (autor Karel Dušek) náš tým ve složení: vpředu zleva Jasmine Šťastná, Štěpánka Horáková, Klára Dušková, Justine Šťastná a Miroslava Kaniová, vzadu zleva Edita Šťastná, Jolana Kaniová, Zdeněk Šťastný, Radka Horáková a Vanessa Šťastná.

V Praze i v Kutné Hoře opět s medailemi!

Ani třetí záříjový víkend se neobešel bez naší účasti na závodech republikového formátu v Praze (Aerobic&Dance League) a v Kutné Hoře (Bohemia Aerobic Tour).

Pražský závod čítá tří sportovní disciplíny, v Kutné Hoře se rozběhla dlouhodobá série svým 1. soutěžním kolem.

Velkou pochvalu zaslouží všechny naše klubové reprezentantky bez výjimky, po oba dva dny jsme se v součtu výsledků pohybovali mezi nejúspěšnějšími týmy!

Podrobné hodnocení naleznete v sekci Výsledky (SAMC, Step a Dance aerobik).

Master Class i premiéra ve sportovním aerobiku v Poděbradech!

I druhý zářijový víkend se nesl ve znamení soutěžní atmosféry, tentokrát se v neděli 10.9. v Poděbradech uskutečnil další závod. 

Dívky si dopoledne odbyly premiéru ve sportovním aerobiku, v odpoledním čase pak soutěžní aerobik Master Class.

Více také v sekci Výsledky (SAMC + SA) a ve Fotogalerii (SAMC + SA)...

Na snímku z Poděbrad (autor Zdeněk Šťastný) reprezentantky klubu ve sportovním aerobiku : zleva Justine Šťastná, vpředu Klára Dušková, vzadu Štěpánka Horáková a Jasmine Šťastná.

Medailové žně v Železném Brodě a Kutné Hoře!

Vstup do nové sportovní sezóny se našim závodnicím mimořádně vydařil...

Vskutku ostrý start do víru soutěží nadcházejícího soutěžního období zažily dívky našeho klubu během prvního zářijového víkendu, po oba dva dny tak byly na cestách. 

Více také v sekcích Výsledky a Fotogalerie...

Vítejte na novém webu EDITA Sokol AK Písek

EDITA Sokol AK Písek Vás vítá na svém novém webu editak.cz. Věříme, že Vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Našim závodnicím děkujeme za tréninkovou píli a reprezentaci klubu, jejich rodičům vyjadřujeme tímto poděkování za dlouhodobou přízeň a podporu svých dětí.

V neposlední řadě děkujeme představitelům naší mateřské organizace TJ Sokol Písek, která nám vytváří podmínky a poskytuje zázemí pro sportovní přípravu, a která ve spolupráci s Městem Písek a Jihočeským krajem významně participuje na finančním zajištění naší klubové činnosti.

Zdeněk a Edita Šťastných

Zobrazeno 1–10 z celkem 10

Edita Šťastná stříbrná mezi legendami!

V sobotu 25.11. vyvrcholila v Praze dlouhodobá republiková série Aerobic & Dance League. Závodnice našeho klubu výtečně reprezentovaly...

Další medaile do sbírky z Poděbrad!

Předposlední kolo republikové série Bohemia aerobik tour pro rok 2023 se konalo v sobotu 18.11. v Poděbradech. Nejlepších výsledků dosáhly...

Jasmine Šťastná stříbrná na MČR!!!

Vynikajících výsledků dosáhly naše dívky v neděli 5. listopadu na Mistrovství České republiky v Praze. Prakticky ve všech...