Archiv

Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a SA  i novou disciplínu - step aerobik. Náš klub ve všech soutěžích reprezentovaly Karolína a Klára Duškovy, Dominika Tolarová, Jasmine, Justine, Vanessa a Edita Šťastných, Miroslava a Jolana Kaniovy a Štěpánka a Radka Horákovy. V celkovém hodnocení dívky získaly 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili a celou řadu bodovaných umístění, naše závodnice si vesměs upevnily pozice v horních patrech průběžného pořadí ligy.

Podrobné informace v sekci Výsledky (SAMC, SA a Step aerobik).

Na akčním snímku ze Železného Brodu (autorka Jolana Kaniová) část výpravy klubu na společném obědě v restauraci U Zvonice mezi dopoledním a odpoledním soutěžním programem : zleva Štěpánka Horáková, Edita Šťastná, Vanessa Šťastná, Zdeněk Šťastný, Justine Šťastná, Miroslava Kaniová a Jasmine Šťastná...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v Praze (2.kolo A&Dleague) a v Kutné Hoře (finálové kolo série Hvězdičkový aerobik ročníku 2023/2024).

Medailové a pohárové úspěchy zaznamenaly Karolína Dušková, Klára Dušková, Dominika Tolarová, Štěpánka Horáková, Jasmine Šťastná, Justine Šťastná, Miroslava Kaniová, Vanessa Šťastná a Edita Šťastná. Bodovaná umístění získaly Radka Horáková a Jolana Kaniová a důležité soutěžní zkušenosti nováček naší sestavy Simona Urychová.

Podrobné informace v sekci Výsledky (SAMC, Step aerobik a Dance).

Na akčním snímku z Prahy na stupních vítězů (autor Zdeněk Šťastný) Justine (1.místo) a Jasmine (3.místo) Šťastných v kategorii aerobik Master Class.

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na tomtéž místě se ještě před tím v dopoledních hodinách uskutečnil závod Českomoravského poháru ve sportovním aerobiku, kde jsme měli rovněž svá želízka v ohni.

A ve sporťáku jsme si vedli opět velmi úspěšně! V nejmladší kategorii 6-7 let získala svou první medaili v tomto sportovním odvětví Klára Dušková, která obsadila parádní 3.místo! Velmi pěkné 5.místo vybojovala v kategorii 8-10 let Štěpánka Horáková. V kategorii 11-13 let získala krásný bronz Justine Šťastná a pěkné 6.místo Jasmine Šťastná! Trenéři Edita a Zdeněk Šťastných po skončení soutěže s pokorou a poděkováním přijímali potěšující slova uznání od renomovaných trenérek Hanky Šulcové či Klárky Klepalové o našem dalším zlepšení. Velmi nás motivují do další sportovní přípravy.

V soutěži Master Class jsme zaznamenali také řadu povzbudivých výsledků. Mezi dívkami do 5ti let s velkou soustředěností absolvovala nesoutěžní choreografii Karolína Dušková. V dalších věkových kategoriích, mimochodem obsazených desítkami soutěžících, si naše závodnice vedly rovněž velmi dobře. Klára Dušková získala vynikající stříbro, Dominika Tolarová, Štěpánka Horáková, Miroslava Kaniová, Jasmine Šťastná, Justine Šťastná a Vanessa Šťastná v silné konkurenci bodovaná místa mezi prvními deseti v pořadí.

V soutěži žen nad 26 let se zaskvěla po velmi dobrém výkonu Edita Šťastná, zaznamenala zasloužený bronzový úspěch!

A nesmíme zapomenout na další naše dívky, které pod naším vedením teprve začínají soutěžit: Aitana Elena Šaršonová, Ivana Vaněčková a Nela Teodora Křišťanová se postupně zdokonalují, je jenom otázkou času, kdy se poctivou sportovní přípravou vypracují k vyšším příčkám v hodnocení soutěží. 

Podrobné informace v sekci Výsledky.

Na akčním snímku z J.Hradce (autor Vanessa Šťastná) naše úspěšně sporťačky: Zleva Štěpánka Horáková, Justine Šťastná, Jasmine Šťastná a Klára Dušková.

Dvě zlaté a bronzová z Milína!

V sobotu  10.2. jsme odcestovali do nedalekého Milína u Příbrami, kde jsme se zúčastnili  tradičního závodu (letos již 20. ročník!) typu Master Class, pořádaného místním klubem aerobiku. Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích. Naši celkovou účast bohužel ovlivnila řada onemocnění našich dívek, přesto jsme dosáhli velmi pěkných výsledků.

V kategorii do 6ti let po přesvědčivém výkonu zvítězila a zlatou medaili si odvezla Klára Dušková, sympatický výkon podaly Dominika Tolarová a Karolína Dušková, které stále sbírají důležité soutěžní zkušenosti.

V kategorii 7-9 let se do užšího finále zaslouženě probojovala zkušenější Aitana Elena Šaršonová. V základním kole zaslouží pochvalu za velmi snaživý projev Ivana Vaněčková, která soutěžila podruhé v životě. Vůbec poprvé se na závodní plochu postavily Nela Teodora Křišťanová a Vira Klymová, všechny tyto tři dívky se připravují poměrně krátkou dobu, svým výkonem naznačily svůj sportovní potenciál do budoucna.

V kategorii 10-12 let získala suverénním způsobem po perfektním výkonu zlatou medaili Justine Šťastná. Velmi dobře si vedla při svém prvním životním soutěžním startu Simona Urychová, která zůstala jen těsně před branami finále.

V kategorii 13-15 let brala ve velmi vyrovnaném finále Vanessa Šťastná bronzovou medaili.

Detailní info k závodu v sekci Výsledky SAMC, všem dívkam děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho klubu!

Na akčním snímku z Milína (autor Karel Dušek) vzadu zleva Edita Šťastná, Vanessa Šťastná, Simona Urychová, Ivana Vaněčková, Vira Klymová, Justine Šťastná a Zdeněk Šťastný, vpředu zleva Aitana Elena Šaršonová, Klára Dušková, Karolína Dušková, Dominika Tolarová a Nela Teodora Křišťanová.

V Českých Budějovicích medaile ze sportovního aerobiku i ze soutěže Master Class!!!

V jihočeské metropoli se konalo 1.kolo nejvyšší soutěže v soutěžním aerobiku Master Class (SAMC) a rovněž úvodní kolo Českomoravského poháru ve sportovním aerobiku (SA) pro rok 2024.

V soutěží SAMC získala v kat. 6-7 let s obrovským bodovým náskokem zlatou medaili Klára Dušková, v kategorii 8-10 let po zlepšeném výkonu ve finále bronzovou medaili Štěpánka Horáková.

Ve sportovním aerobiku se na medailové pozice prosadily v kategorii 11-13 let stříbrná Jasmine Šťastná a bronzová Justine Šťastná! Těsně pod medailovými stupínky se ve svých kategoriích umístily Klára Dušková a Štěpánka Horáková. Oproti minulým závodům na podzim minulého roku zaznamenaly dívky ve sportovním aerobiku k potěšení svých trenérů Edity a Zdeňka Šťastných výrazný výkonnostní posun.

V sekci Výsledky SAMC a Výsledky SA naleznete podrobné informace k umístění našich dalších dívek, které pro klub získaly vesměs velmi pěkná bodovaná umístění, některé (Ivana Vaněčková a Nina Isabela Tjutcevova) se zúčastnily závodu vůbec poprvé v životě. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu!!!

Na akčním snímku z Českých Budějovic zleva stojí Edita Šťastná, Vanessa Šťastná, Ivana Vaněčková, Štěpánka Horáková, Justine Šťastná, Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová, Zdeňka Stuchlíková a Zdeněk Šťastný. V pokleku zleva Tereza Tíchová, Dominika Tolarová, Aitana Elena Šaršonová, Klára Dušková a Karolína Dušková.

 

Z Nového Města nad Metují s poháry a medailemi!!!

Až k polským hranicím do podhůří Orlických hor jsme se vypravili k finálovému závodu republikové pohárové soutěže Bohemia aerobic tour pro rok 2023/2024. A byla to mise velice úspěšná, orámovaná medailovými umístěními a získanými vrcholnými  pozicemi v celkovém hodnocení této dlouhodobé série.

Ve všech kategoriích startovaly desítky dívek z celé ČR, o to jsou naše celková výsledná umístění cennější. 

V kategorii do 6ti let získala stříbrnou medaili Klára Dušková, čímž potvrdila své celkové vítězství, předchozí 4 závody série totiž Klára vyhrála!!! Tentokráte v B finále se mezi mnohem staršími dívkami prezentovala Karolína Dušková.

  

Štěpánka Horáková se zlatou medailí z Prahy!!!

Druhý lednový víkend (sobota 13.1.2024) a další závod za naší široké účasti, tentokrát v Praze. A byla to pro náš klub soutěž více než vydařená! 

S bilancí 3 zlatých (Karolína Dušková, Klára Dušková a Štěpánka Horáková) a 1 stříbrné (Justine Šťastná ) v aerobiku typu Master Class, 1 bronzové (Justine Šťastná) v kategorii step aerobik a 1 stříbrné (Edita Šťastná) a 1 bronzové (Štěpánka Horáková) v kategorii dance aerobik, jsme se zařadili mezi tři nejúspěšnější výpravy celodenního soutěžního maratonu.

Ani naše další závodnice se ve startovním poli rozhodně neztratily. Bodovaná umístění v kategorii aerobic potvrdily Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová a Vanessa Šťastná, v kategorii dance Jolana Kaniová a Radka Horáková.

 

V nejmladších kategoriích zazářily v Kutné Hoře Karolínka a Klárka Duškovy!!!

Na Tři krále jsme vyrazili do Kutné Hory na první závod v novém roce! Tato soutěž byla čtvrtou v pořadí této republikové pohárové soutěže, prakticky ve všech hodnocených kategoriích držíme v celkovém hodnocení pozice na předních místech, stejně dobře si prozatím vedeme i v celkovém pořadí klubů.

Do svého prvního závodu v životě naskočila takříkajíc "rovnýma nohama" v kategorii 3-4 roky Karolínka Dušková a to tak, že získala parádní stříbrnou medaili! Její starší sestřička Klárka Dušková v kategorii 5-6 let obhájila skvělé 1.místo z předchozích kol soutěže!!! V B finále se snaživým výkonem prezentovala Dominika Tolarová, která podniká své první soutěžní krůčky.

 

Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2024!

Přejeme Vám všem, našim milým závodnicím, jejich rodičům, klubovým partnerům i našim fanouškům poklidné a pohodové svátky Vánoc, hodně štěstí a především pevné zdraví po celý rok 2024!

Děkujeme všem za mimořádně úspěšnou reprezentaci našeho klubu na sportovním poli v roce 2023, těšíme se na další společné chvíle v příštím roce 2024!

Zdeněk, Edita, Vanessa, Jasmine a Justine Šťastných

Edita Šťastná stříbrná mezi legendami!

V sobotu 25.11. vyvrcholila v Praze dlouhodobá republiková série Aerobic & Dance League. Závodnice našeho klubu výtečně reprezentovaly ve všech soutěžních kategoriích - v tanci, step aerobiku i aerobiku typu Master Class.

Mimořádně kvalitní a početné obsazení uvedených disciplín vyburcovalo zúčastněné k mimořádným individuálním výkonům. S velkým potěšením konstatujeme, že jsme se v součtu všech výsledků zařadilli mezi nejúspěšnější týmy se ziskem několika mistrovských medailí a řady bodovaných umístění (podrobné info v sekci Výsledky, speciální zmínku zde věnujeme opakovaně na 1.místě Kláře Duškové, dále stále se lepšící Miroslavě Kaniové, která v kategorii aerobik a step aerobik získala dvě velmi pěkná 4.místa, Vanessa Šťastná mile překvapila v kategorii step, kde mezi staršími dívkami obsadila lichotivé 6.místo)!

S náročnou choreografií v kategorii step odvážně soupeřila Jolana Kaniová, se zdravotní indispozicí musela bojovat Kateřina Hrubcová, zatímco v nejmladší věkové kategorii sbírala cenné zkušenosti Dominika Tolarová a o kategorii výše Aitana Elena Šaršonová.

Na snímku z Prahy vlevo na stupních vítězů Edita Šťastná, která v celkovém součtu výsledků této celoroční soutěže získala v kategorii nad 30 let skvělé 2.místo v ČR !!! V kategorii do 11ti let pak ještě celkově v první desítce v ČR figurovaly na 6.místě Jasmine Šťastná a na 7.místě Justine Šťastná, obě v závodě navíc získaly stříbrnou medaili ve step aerobiku, resp. aerobiku typu Master Class).

Další medaile do sbírky z Poděbrad!

Předposlední kolo republikové série Bohemia aerobik tour pro rok 2023 se konalo v sobotu 18.11. v Poděbradech.

Nejlepších výsledků dosáhly dívky v kategorii do 6 let, kde v A finále získala zlatou medaili Klára Dušková, v B finále rovněž zlatou medaili Dominka Tolarová, která závodila vůbec poprvé v životě!

V kategorii 7-8 let brala Štěpánka Horáková, ač zdravotně indisponována, pěkné 6.místo a dělené 10.místo Aitana Elena Šaršonová. V kategorii 9-10 let velmi pěkné 3.místo Jasmine Šťastná, 7.místo Justine Šťastná a dělené 11.místo Miroslava Kaniová.

V kategorii 14-18 let obsadila dělené 8.místo Vanessa Šťastná a v kategorii nad 18 let dělené 9.místo Edita Šťastná. Kompletní info k závodu v sekci Výsledky.

Na akčním snímku z poděbradské Sokolovny (autor Karel Dušek) vpředu zleva Aitana Elena Šaršonová, Dominika Tolarová a Klára Dušková, vzadu zleva Edita Šťastná, Štěpánka Horáková, Justine Šťastná, Zdeněk Šťastný, Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová a Vanessa Šťastná.

Jasmine Šťastná stříbrná na MČR!!!

Vynikajících výsledků dosáhly naše dívky v neděli 5. listopadu na Mistrovství České republiky v Praze. 

Prakticky ve všech kategoriích, v nichž startovaly, dosáhly na umístění v TOP 10 ČR!

Skvělého výsledku dosáhla v kategorii 8-10 let Jasmine Šťastná, jež se stala vicemistryní ČR pro rok 2023!
V této kategorii dále 4.místo Justine Šťastná, 8. místo Štěpánka Horáková a dělené 11.místo Miroslava Kaniová!

V kategorii 14-16 let dělené 9.místo Vanessa Šťastná a v kategorii 26 let a více 5. místo Edita Šťastná!

V kategorii do 7let se představily ve velmi dobrém světle Klára Dušková, Tereza Tíchová a Aitana Elena Šaršonová, na Mistrovství ČR je tato kategorie dle pravidel FISAF ponechána bez určení pořadí...

Výborných výsledků členky našeho klubu dosáhly i v celkovém hodnocení nejvyšší ligové soutěže ČR za rok 2023 (podrobnosti v sekci Výsledky).

Na snímku z Prahy naše úspěšné závodnice kategorie 8-10 let: zleva vzadu Miroslava Kaniová, na stupínku stříbrná medailistka Jasmine Šťastná, vpravo vzadu Štěpánka Horáková a zprava vedle stupínku Justine Šťastná.


Zlato a 2 stříbra z Hradce Králové!

Ve východočeské metropoli Hradci Králové pokračovala v neděli 15.10. republiková série závodu Bohemia aerobik tour (BAT). Zejména v mladších věkových kategoriích se naším dívkám opět mimořádně zadařilo. 

V kategorii do 6ti let Klárka Dušková zlatá, stříbrné pak Štěpánka Horáková (kat. 7-8 let) a Jasmine Šťastná (kat.8-10 let)! Gratulujeme! Ani ostatní naše závodnice se ve startovním poli neztratily, vesměs pro náš klub získaly bodovaná umístění. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci klubu a rodičům za doprovod dívek do této pro nás poměrně vzdálené destinace.

Podrobnosti v sekci Výsledky a Fotagalerii.

Na snímku z Hradce Králové (autor Karel Dušek) tým EDITA Sokol AK Písek: vpředu zleva Jasmine Šťastná, Miroslava Kaniová, Klára Dušková, Štěpánka Horáková a Justine Šťastná. Vzadu zleva Jolana Kaniová, Edita Šťastná, Zdeněk Šťastný, Vanessa Šťastná a Radka Horáková.

V Lounech zlato pro Jasmine Šťastnou!

Výjimečně v pracovní den, pátek 6.10., jsme vyrazili na závody na sever republiky - v Lounech se konaly závody ve sportovním aerobiku i v soutěžním aerobiku Master Class. Soutěž ve sporťáku nám přinesla zajímavou konfrontaci s řadou šikovných dívek z ostatních klubů, naše závodnice získaly další cenné zkušenosti.

V soutěži Master Class tentokráte zazářila Jasmine Šťastná, která v nabité republikové konkurenci získala ve své kategorii 8-10 let skvělé první místo a rovněž všechny naše ostatní dívky obstály na výbornou s umístěními v první desítce bodovaných pořadí. Gratulujeme!!!

Podrobnosti ve sekci Výsledky a ve Fotogalerii.

Na snímku z Loun naše dívky z kategorie 8-10 let: zleva Justine Šťastná, Štěpánka Horáková, Jasmine Šťastná a Miroslava Kaniová.

Zlatá medaile pro Klárku Duškovou v Jičíně!

V neděli 1.10. pokračovala svým 2.závodem republiková série Bohemia aerobik tour (BAT). Vynikající výkon zopakovala Klárka Dušková, která v této soutěži v kategorii do 6 let opět vybojovala 1.místo, gratulujeme!!!

Všechny naše ostatní zúčastněné dívky se probojovaly ve svých kategoriích do finálového kola, kde vesměs posbíraly bodovaná umístění do celkového hodnocení soutěže! Všem děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu!

Detailní informaci naleznete v sekci Výsledky (SAMC).

Na snímku z Jičína (autor Karel Dušek) náš tým ve složení: vpředu zleva Jasmine Šťastná, Štěpánka Horáková, Klára Dušková, Justine Šťastná a Miroslava Kaniová, vzadu zleva Edita Šťastná, Jolana Kaniová, Zdeněk Šťastný, Radka Horáková a Vanessa Šťastná.

Zobrazeno 1–15 z celkem 19

Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v...

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...