Zdeněk Šťastný |

Z Nového Města nad Metují s poháry a medailemi!!!

Až k polským hranicím do podhůří Orlických hor jsme se vypravili k finálovému závodu republikové pohárové soutěže Bohemia aerobic tour pro rok 2023/2024. A byla to mise velice úspěšná, orámovaná medailovými umístěními a získanými vrcholnými  pozicemi v celkovém hodnocení této dlouhodobé série.

Ve všech kategoriích startovaly desítky dívek z celé ČR, o to jsou naše celková výsledná umístění cennější. 

V kategorii do 6ti let získala stříbrnou medaili Klára Dušková, čímž potvrdila své celkové vítězství, předchozí 4 závody série totiž Klára vyhrála!!! Tentokráte v B finále se mezi mnohem staršími dívkami prezentovala Karolína Dušková.

V kategorii 7-8 let svým 4.místem potvrdila Štěpánka Horáková celkové velmi pěkné 3.místo v sérii!

V kategorii 9-10 let se výborně prezentovaly Justine Šťastná, která získala stříbrnou a Jasmine Šťastná bronzovou medaili. V celkovém hodnocení si dívky své medailové pozice prohodily. V A finále se po pěkném výkonu v základním kole představila rovněž Miroslava Kaniová.

V kategorii 14-18 let získala celkové velmi pěkné 7.místo v sérii Vanessa Šťastná, která soutěžila s dívkami mnohdy až o tři roky staršími.V nejstarší kategorii 19 let a více dominovala v celkovém pořadí Edita Šťastná (podrobné informace v sekci Výsledky SAMC).

Všechny naše výše jmenované dívky obdržely zároveň krásné poháry za stoprocentní účast ve všech závodech série v období 2023/2024.

Na akčním snímku z Nového Města n/Met. (autor Zdeněk Šťastný), naše úspěšné závodnice v nejvyšších věkových kategoriích, zleva Vanessa Šťastná a Edita Šťastná.


Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...

Dvě zlaté a bronzová z Milína!

V sobotu  10.2. jsme odcestovali do nedalekého Milína u Příbrami, kde jsme se zúčastnili  tradičního závodu (letos již 20....

V Českých Budějovicích medaile ze sportovního aerobiku i ze soutěže Master Class!!!

V jihočeské metropoli se konalo 1.kolo nejvyšší soutěže v soutěžním aerobiku Master Class (SAMC) a rovněž úvodní kolo Českomoravského...