Zdeněk Šťastný |

Z Nového Města nad Metují s poháry a medailemi!!!

Až k polským hranicím do podhůří Orlických hor jsme se vypravili k finálovému závodu republikové pohárové soutěže Bohemia aerobic tour pro rok 2023/2024. A byla to mise velice úspěšná, orámovaná medailovými umístěními a získanými vrcholnými  pozicemi v celkovém hodnocení této dlouhodobé série.

Ve všech kategoriích startovaly desítky dívek z celé ČR, o to jsou naše celková výsledná umístění cennější. 

V kategorii do 6ti let získala stříbrnou medaili Klára Dušková, čímž potvrdila své celkové vítězství, předchozí 4 závody série totiž Klára vyhrála!!! Tentokráte v B finále se mezi mnohem staršími dívkami prezentovala Karolína Dušková.

  

V kategorii 7-8 let svým 4.místem potvrdila Štěpánka Horáková celkové velmi pěkné 3.místo v sérii!

 

V kategorii 9-10 let se výborně prezentovaly Justine Šťastná, která získala stříbrnou a Jasmine Šťastná bronzovou medaili. V celkovém hodnocení si dívky své medailové pozice prohodily. V A finále se po pěkném výkonu v základním kole představila rovněž Miroslava Kaniová.

 

V kategorii 14-18 let získala celkové velmi pěkné 7.místo v sérii Vanessa Šťastná, která soutěžila s dívkami mnohdy až o tři roky staršími.V nejstarší kategorii 19 let a více dominovala v celkovém pořadí Edita Šťastná (podrobné informace v sekci Výsledky SAMC).

 

Všechny naše výše jmenované dívky obdržely zároveň krásné poháry za stoprocentní účast ve všech závodech série v období 2023/2024.

 

Na akčním snímku z Nového Města n/Met. (autor Zdeněk Šťastný), naše úspěšné závodnice v nejvyšších věkových kategoriích, zleva Vanessa Šťastná a Edita Šťastná.

 

Celodenní soutěžní maraton v Železném Brodě přinesl našemu klubu medaile i cenné zkušenosti!

V sobotu 6.4.2024 se v Železném Brodě konal mimořádně náročný sportovní program, Český svaz aerobiku FISAF.cz zařadil vedle SAMC a...

Cenná sbírka kovů z Prahy a Kutné Hory!!!

První březnový víkend byl nabitý sportovními událostmi a zaslouženými úspěšnými výsledky našich závodnic. Dívky se prezentovaly v...

Ligové i pohárové medaile z Jindřichova Hradce!

V sobotu  17.2. jsme vyrazili k dalšímu kolu ligového závodu FISAF ČR v soutěžním aerobiku Master Class do Jindřichova Hradce. Na...